Hledáte tolik potřebnou novou energii pro Váš obchod či marketing?

Máme pro Vás řešení!

Vyberte a zakupte kontakty na nové zákazníky, které použije Vaše obchodní nebo marketingové oddělení, a získejte dárek v podobě powerbanky!

Pokud v KALKULÁTORu FIREM do konce roku 2018 nakoupíte kontakty na firmy alespoň za 2018 Kč, tak nejenom podpoříte Vaše obchodníky nebo marketéry, ale dostanete od nás navíc dárek – powerbanku o kapacitě přibližně 3x vyšší než je cena dat, tj. 6000 mAh.

Za cenu 2018 Kč lze pořídit 966 záznamů v kompletní struktuře nebo dokonce 1722 záznamů se základními kontaktními údaji na firmy.

powerbanka

Data vybírejte bezplatně na www.KalkulatorFirem.cz. V případě nejasností je Vám k dispozici Nápověda. Pro ty, kdo se chtějí hlouběji seznámit s možnostmi KALKULÁTORu FIREM, jsou tu Tipy pro práci.

Víte jak na to? ANO? Tak to je dobře, stiskem zeleného tlačítka vstoupíte do KALKULÁTORu FIREM.
Nebo je stále něco nejasného? To nevadí, je to jednoduché a vyhledávání je ZDARMA, tak se nebojte, nic nezkazíte. Pokud byste potřebovali radu, jak dál, neváhejte nás on-line kontaktovat prostřednictvím chatu.

Vyzkoušejte ZADARMO vyhledat kontakty na firmy, nakupte a ZÍSKEJTE DÁREK >>>

Pokud je zasílací adresa pro dárek odlišná od fakturační adresy, tak zasílací adresu pro dárek pište do poznámky k objednávce.