Monitoring nových firem

Mohou být Vašimi zákazníky nově vzniklé firmy? Nebo dokonce tento segmet firem přednostně vyhledáváte? Pak je tu právě pro Vás Monitoring nově vzniklých firem.

Tuto službu již neposkytujeme, nové firmy si můžete samoobslužně najít v KALKULÁTORu FIREM.

Samozřejmě je možné vyhledat si nově vzniklé firmy vlastními silami, ale dá to hodně práce. A navíc výsledek nemusí být vždy podle Vašich představ. Mezi nově vzniklými firmami je totiž spousta subjektů zakládaných lidmi z bližšího či vzdálenějších východu, které nejsou vhodné ke kontaktování, a pak mnoho tzv. ready-made firem, tedy firem založených za účelem prodeje. Tyto firmy po založení žádnou činnost nevyvíjejí a čekají na toho, kdo si je koupí a následně v nich bude doopravdy podnikat. Proto ready-made firmy zařazujeme do Monitoringu až ve chvíli, kdy získají nového majitele.

Co v datech naleznete:

Každý firemní záznam obsahuje veškeré informace, které jsou v době vzniku firmy k dispozici – název firmy, adresa, jména statutárních zástupců, země původu vlastníků či statutárních zástupců, právní forma, obory činnosti, NACE kód.

Jak jsou data aktualizována a distribuována:

Data v našich databázích dynamicky aktualizujeme každý den z několika zdrojů. Pro potřeby monitoringu bereme přírůstky vždy jednou týdně a zasíláme je prostřednictvím elektronické pošty přímo do vašich e-mailových schránek.

Vzorek dat
Vzorek dat Monitoringu nově vzniklých firem (28.5 kB)

Objednat