KALKULÁTOR FIREM

KALKULÁTOR FIREM (KALFIR) je veřejný, ZADARMO použitelný, profesionální analytický nástroj k vícekriteriálnímu vyhledávání zájmových segmentů českých subjektů (IČ), na který nepovinně, ale užitečně, navazuje e-shop DATABÁZOMAT pro nákup vybraných kontaktů za opravdu zajímavě nízké ceny.

Odteď už tedy nikdo nemusí nejprve kupovat za nemalé peníze zavedené celé databáze subjektů, aby z nich po segmentační analýze využil jen pár dat, ale nejprve si může kdokoliv zadarmo a opakovaně vyhledávat (zasegmentovat) nad všemi daty, včetně odečtu již známých IČ svých zákazníků či potenciálních zákazníků, v klidu své kanceláře nebo soukromí, a až pak si levně, rychle a jednoduše samoobslužně nakoupit jen těch pár vybraných dat, která právě potřebuje.

Zejména obchodníci v B2B, kteří potřebují pro aktivní akvizici nových zákazníků ročně tisíce dalších nových aktuálních kontaktů, už nemusí kontakty takzvaně „zadarmo“ zdlouhavě lovit na Internetu a promrhat tím desítky neproduktivních pracovních dnů v roce, ale stačí jim pár minut vybírání zadarmo, rychlý nákup dat za minimální peníze a mohou si jít navolávat schůzky, komunikovat a prodávat svoje zboží či služby.

Nebojte se, nestyďte se, buďte profesionálně zvědaví, využívejte KALFIR, konzultujte s námi, doporučujte ho dál.

KALFIR z podstaty dat nikdy nebude 100% dokonalý, ale k terči Vás nasměruje a v mnohém může být výhodnější než většina toho, co dnes používáte. Stačí jednoduše porovnat ;- )

Vyzkoušejte KALKULÁTOR FIREM >>>

• Chcete vědět víc, k čemu všemu se Vám může KALFIR hodit? Přečtěte si článek KALKULÁTOR FIREM – k čemu je?

• Bojíte se KALFIR vyzkoušet? Nevíte, jak na to? Tak si nejdříve přečtěte Nápovědu.

• Už jste KALFIR vyzkoušeli a chcete vědět více? Pro Vás jsme připravili TIPY pro práci s KALKULÁTORem FIREM.