Kariéra

Obchodní konzultanty – pro celou Českou republiku

Náplň práce:
• reprezentování společnosti
• vyhledávání nových klientů a péče o klienty stávající
• příprava a vedení obchodních jednání
• identifikace potřeb zákazníka v oblasti informací pro obchodní a marketingová oddělení
• přímý prodej databází s kontakty a dalšími firemními informacemi
• celkový rozvoj svěřeného regionu
• administrativní agenda spojená s obchodní pozicí

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání
• schopnost obchodního jednání na úrovni vedení společnosti
• samostatnost, komunikativnost a cílevědomost
• schopnost zaujmout a přesvědčit
• reprezentativní a profesionální vystupování
• ochotu cestovat, ŘP sk. B, znalost práce na PC
• vlastní živnostenský list
• vlastní automobil

Nabízíme:
• přátelský tým spolupracovníků
• motivační platové ohodnocení – fix + provize
• samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace
• možnost odborného rozvoje a vzdělávání
• důkladné a profesionální zaškolení na produkty a služby
• dlohodobou perspektivu
• zvýšení osobního kreditu na trhu práce

Vaše písemné nabídky s životopisem (příp. fotem) zasílejte, prosím, pod zn.“MDOK“ na adresu: kariera@marketingovedatabaze.cz