KONTAKTonline

  • Potřebujete operativně vybírat různé segmenty a cílové skupiny firem?
  • Chcete se při výběrech vyhnout neaktivním subjektům, firmám v insolvenci a firmám s negativními kreditními informacemi?
  • Dosud ještě nemáte kvalitní zdroj aktuálních kontaktních informací na nové zákazníky?
  • Potřebujete zefektivnit Vaše marketingové a obchodní aktivity?

Pro Vás jsme připravili databázi KONTAKTonline, která Vám prostřednictvím Internetu přinese požadované informace.

Co databáze obsahuje

Databáze obsahuje téměř 4.340.000 subjektů, tedy všechny, které jsou nebo byly registrovány v ČR a bylo jim přiděleno IČ.
U každé firmy je příznak aktivity, podle kterého lze vybírat nejen firmy aktivní, a živé, ale i firmy, které jsou sice registrované, ale aktivitu nevykazují nebo i firmy, které již zanikly.

Každý firemní záznam pak obsahuje informace, které jsou potřebné pro přesný výběr cílové skupiny firem dle nejrůznějších parametrů, od počtu zaměstnanců, předmětu činnosti a obratu, až po zahraniční majetkové účasti a podrobné regionální členění. V neposlední řadě je potřeba zmínit i aktivitu firem, jejíž výpočet je výsledkem dlouhodobého vývoje speciálních algoritmů zohledňujících změny mnoha parametrů v čase.

K základním informacím o firmě připojujeme elektronické kontakty z několika zdrojů, které průběžně ověřujeme a aktualizujeme na internetu.

Jak se s databází pracuje

Pravidelně aktualizovaná data jsou poskytována prostřednictvím Internetu v jednoduchém a intuitivním rozhraní, není potřeba nic instalovat, stačí fungující připojení k Internetu a internetový prohlížeč. Z široké nabídky prohlížečů optimalizujeme aplikaci pro Google Chrome, Internet Explorer a Mozilla Firefox.

Data lze vybírat podle nejdůležitějších a pro každého pochopitelných kritérií. Po vyhledání relevantních záznamů je ihned zobrazen počet vyhledaných záznamů a první stránky vybraných firem.

Vybrané záznamy je možné prohlížet ve dvou módech – buď v tabulkovém seznamu s nejdůležitějšími údaji, nebo v přehledném detailu, kde jsou vidět všechny dostupné údaje o firmě.

Data lze z databáze exportovat ve formátu pro MS Excel.

Podrobnosti o práci s databází můžete získat zde, v Nápovědě k aplikaci.

Vstup do databáze

Do on-line databáze můžete vstoupit zde.

Demo verze

Demo verzi Vám po konzultaci mohou poskytnout naši obchodní konzultanti, jejich seznam naleznete zde.

Poptat